Rádió Dabas
Keresés
...

Debrecen csapatát fogadta a Sparks AFC

Április 13-án elrajtolt a Divízio II-es szezon a Dabas Sparks számára is. Az első mérkőzésüket hazai pályán, a Dabas-Sári Sporttelepen vívták a Debrecen Gladiators ellen. Bár a félidőben még döntetlen volt az állás, a győzelmet végül a debreceniek szerezték meg. A folytatásban a Sparks AFC alelnökét, Garajszki Beát hallják.

Jótanácsok a húsvéti sütés-főzéshez

Itt a húsvét, ismét egy alkalom a vendégvárásra. Ilyenkor több időt töltünk a konyhában, előkerülnek rég nem használt konyhagépek is. Az asztalra pedig hagyományosan sonka és tojás kerül. Hogy mire is érdemes odafigyelnünk, arról Várfalvi Bálint, a Nemzeti Fogyasztóvédelmi Hatóság laboratóriumi mérnökét kérdezte rádiónk.

Új termék vásárlása esetén fontos, hogy megbízható helyről, lehetőleg ismert márkát válasszunk. Elektromos asztali grill esetében is érdemes szem előtt tartanunk néhány kritériumot, hogy megfelelően használhassuk a készüléket. A folytatásban ismét Várfalvi Bálintot hallják.

Kézműves foglalkozás Örkényen

Húsvéti kreatív kézműves nap lesz április 19-én 9-12 óra között Örkényen a Kézművesházban, amelynek keretében lehetőség nyílik majd nyuszibaba készítésre, tojásfestésre, kosárfonásra, agyagnyuszi festésre, húsvéti ajándéktárgyak készítésére, valamint a felnőttek is kipróbálhatják a dekupázsolást és ékszerkészítést. A részletekről Opóczki Tamara szervező nyilatkozott rádiónknak.

Csökkent az álláskeresők száma megyénkben

Elkészült a Központi Statisztikai Hivatal tavalyi, negyedik negyedévre vonatkozó kiadványa, amelyből kiderül, hogy Pest megyében biztató az ipari beruházások növekedése, és több feldolgozóipari ágazat teljesítménye. A folytatásban a Pest Megyei Közgyűlés sajtófőnökét, Ambrus Andrást hallják.

fax: 29/562-560

Ez az e-mail cím a spamrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyezned kell a JavaScript használatát.