SPORT - Meglepetést okozott a Dabas KC a hétvégén, hiszen volt olyan időszak, amikor 2 góllal vezettek a Pick Szeged ellen. A találkozó is kétgólos dabasi előnnyel indult, aztán magára talált a Szeged és gyorsan fordított az eredményen. Ez tovább javított a dabasi lendületen és a szünetben 22:20-as dabasi vezetéssel mentek pihenni a játékosok. A második játékrész is meglepetéssel indult, majd a Szeged összeszedte magát és javított a támadások befejezésein, de 2-3 gólnál nagyobb különbséget így sem tudtak kicsikarni. A 46. percben egygólosra csökkent a különbség, de a hajrát a házigazdák bírták jobban, így 38:33-ra megnyerték a találkozót. Szerdán 18 órakor a Ferencváros érkezik az OBO Arénába.